Nejlevnější vývoz a čištění jímek, septiků,  žump či akumulačních nádrží

Už Vám to doma přetéká a odpady neodtékají? Potřebujete vyčistit a vyvézt jímku, septik, tukový lapol nebo např. vyčistit akumulační nádrž na dešťovou vodu. Zařídíme to v Brně a okolí do 50 km.

Zavolejte nám na 605 578 901 pro cenovou kalkulaci a řešení do 24 hod.

Zkušení pracovníci + moderní sací vozy

Naše rodinná firma Tradap.cz nabízí kvalitní sací vozy k Vaší odpadní či retenční nádrži a zkušené zaměstnance na správné dočištění. Rychle a kvalitně to vysajeme + vyčistíme v Brně, Kuřimi, Hustopečích, Mikulově a dalších městech Jihomoravského kraje –  naše zásahové oblasti.

S námi Vám Vaše jímka, žumpa, septik nepřeteče. Včas Vám to vyvezeme, aby se domovní odpady neucpaly.  Potřebujete pročistit Vaší retenční či akumulační nádrž na dešťovou vodu, taky to zvládneme.

Ukázka dočištění retenční nádrže
Vývoz a čištění jímky

Pravidelné čištění je základ

Ideální se bude domluvit na pravidelném čištění alespoň 1x – 2x ročně, abyste byli do budoucna bez starostí. Velmi toto doporučujeme v případě, že nemáte např. na Vaší jímce senzor, který informuje o jejím naplnění. Vše pohlídáme za Vás a nemusíte se tak stresovat, jestli náhodou Vás nezačne obtěžovat obsah Vaší nádrže.

Jsme schopni zajistit bezkonkurenční ceny za vývoz a likvidaci Vašich odpadních vod. Náš dispečer vybere to nejbližší místo, kde se provádí likvidace odpadní vody.  Nebudete platit ani kilometr navíc.

Více informací o vývozu a čištění jímek

Více informací o vývozu septiků

Stanovení ceny za vývoz a čištění jímky, septiku, nádrží

Vyvážíme a čistíme i ostatní zachytávací nádrže na odpadní vody. Vždy zajistíme jejich kompletní čištění tlakovou vodou a desinfekcí.

Na co se budeme ptát při stanovení ceny za vývoz a čištění?
1. Město/obec, ve které se jímka nachází.
2. Objem jímky a nebo její rozměry.
3. Vzdálenost od jímky k příjezdové cestě. Jak dlouhé hadice potřebujete.
4. Jak pravidelně vyvážíte. 1x měsíčně, 1x ročně, Už to neodtéká.

Napojení Vaší jímky na kanalizaci

Napojujete se na kanalizaci a chcete využít jímku, septik na desťovou vodu? Vaši jímku, septik nebo žumpu odčerpáme, vyčistíme tlakovou vodou a dezinfikujeme. Realizace, výkop a stavba kanalizačních přípojek

Více informací o vývozu tukových lapolů

Více informací o vývozu žump

Rozbor odpadních vod Vám zajistíme v akreditované laboratoři.