Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Brno a okolí do 50 km

Zajistíme pro Vás vývoz jímky do nejbližšího stáčecího místa v okolí Vašeho bydliště. Potřebujete Vaší nádrž vyprázdnit rychle, protože očekáváte zvýšený počet obyvatel Vaší domácnosti např. na svátky?  Zavolejte nám na 605 578 901 a my se o vše postaráme. Jsme schopni přijet, vysát a odvézt odpadní vody do 24 hodin od zavolání, kdekoliv v Brně a okolí do 50 km- viz. naše výjezdní místa.

Nebojte se, s námi Vám Vaše jímka, žumpa, septik nepřeteče. Nenecháme Vás v tom, nikdy. Nabízíme efektivní čistící služby. Jsme schopni zajistit bezkonkurenční ceny za vývoz a likvidaci Vašich odpadních vod. Náš dispečer vybere to nejbližší místo, kde se provádí likvidace odpadní vody. Po vysátí a čištění jímky či septiku tam následně vše odvezou naše vozy Aromatherapy. Nebudete platit ani kilometr navíc.

Ideální bude se domluvit na pravidelném čištění alespoň 1x – 2x ročně, abyste byli do budoucna bez starostí. Velmi toto doporučujeme v případě, že nemáte např.  na Vaší jímce senzor, který informuje o jejím naplnění. Vše pohlídáme za Vás a nemusíte se tak stresovat, jestli náhodou Vás nezačne obtěžovat obsah Vaší nádrže.

Více informací o vývozu a čištění jímek

Více informací o vývozu septiků

VÝVOZ A ČIŠTĚNÍ ŽUMP, LAPOLŮ A DALŠÍCH NÁDRŽÍ NA ODPADNÍ VODY

Vyvážíme a čistíme i ostatní zachytávací nádrže na odpadní vody. Vždy zajistíme jejich kompletní čištění tlakovou vodou a desinfekcí.

Na co se budeme ptát při stanovení ceny za vývoz a čištění?

1. Město/obec, ve které se jímka nachází.
2. Objem jímky a nebo její rozměry.
3. Vzdálenost od jímky k příjezdové cestě. Jak dlouhé hadice potřebujete.
4. Jak pravidelně vyvážíte. 1x měsíčně, 1x ročně, Už to neodtéká.

Napojujete se na kanalizaci a chcete využít jímku, septik na desťovou vodu? Vaši jímku, septik nebo žumpu odčerpáme, vyčistíme tlakovou vodou a dezinfikujeme.

Více informací o vývozu tukových lapolů

Více informací o vývozu žump

Rozbor odpadních vod Vám zajistíme v akreditované laboratoři.

TATRA 815 CAS 11 TECHNICKÉ ÚDAJE:   

  • objem cisterny 11m3
  • šírka vozidla 2,5m
  • výška vozidla 3,1m
  • celková hmotnost 24,5t
  • délka savic až 60m

AVIA KOMBINOVANÝ VŮZ TECHNICKÉ ÚDAJE:

  • objem cisterny 2m3
  • šírka vozidla 2,26m
  • výška vozidla 3,05m
  • celková hmotnost 24,5t
  • délka savic až 60m       

Vývoz tukových lapolů Brno a Jihomoravský kraj

Tukový lapol je podzemní nádrž a slouží k zachycení tuků, škrobů a olejů z gastro provozů tak, aby nedocházelo k úniku tohoto odpadu do kanalizace. Jste majitelé gastro provozu nebo školní jídelny? Potřebujete pomoci s odvozem obsahu tukového lapolu? Nebo váš kuchyňský odpad jenom špatně odtéká? Právě pro Vás jsme připravili výhodnou nabídku odčerpání a likvidace obsahu tukového lapolu a vyčištění odpadního potrubí.

Naši pracovníci odčerpají obsah tukového lapolu sacím vozem. Odčerpání provedou pomocí speciálně upravené sací hadice, dokonale vyčistí beze zbytku stěny a dno tukového lapolu. V případě potřeby propláchnou tlakovou vodou přítok i odtok z tukového lapolu. Po vyčištění se tukový lapol zaplaví vodou pro jeho správnou funkci.

Našim zákazníkům nabízíme pravidelný servis tukového lapolu dle platného provozního řádu,a nebo pravidelné odčerpání a čištění tukového lapolu 4x ročně. Vedení provozního deníku nabízíme zdarma.