Nejlevnější vývoz a čištění jímek, septiků, žump, lapolů v Brně a okolí

 Už Vám to doma přetéká a odpady neodtékají? Potřebujete to preventivně vysát, protože očekáváte zvýšený počet obyvatel Vaší domácnosti např. na svátky? 

Naše rodinná firma Tradap.cz nabízí kvalitní sací vozy a rychlý příjezd do 24 hod k Vaší odpadní nádrži. Rychle, levně a kvalitně to vysajeme v Brně, Kuřimi, Hustopečích, Mikulově a dalších městech jihomoravského kraj a dále naše – viz. naše zásahové oblasti.

Zavolejte nám na 605 578 901 pro cenovou kalkulaci, řešení do 24 hod od objednávky.

Naše moderní sací vozy snižují celkovou cenu za práci.

S námi Vám Vaše jímka, žumpa, septik nepřeteče. Nenecháme Vás v tom, nikdy. Nabízíme efektivní čistící služby. Jsme schopni zajistit bezkonkurenční ceny za vývoz a likvidaci Vašich odpadních vod. Náš dispečer vybere to nejbližší místo, kde se provádí likvidace odpadní vody. Po vysátí a čištění jímky či septiku vše následně odvezou naše vozy Aromatherapy. Nebudete platit ani kilometr navíc.

Ideální se bude domluvit na pravidelném čištění alespoň 1x – 2x ročně, abyste byli do budoucna bez starostí. Velmi toto doporučujeme v případě, že nemáte např. na Vaší jímce senzor, který informuje o jejím naplnění. Vše pohlídáme za Vás a nemusíte se tak stresovat, jestli náhodou Vás nezačne obtěžovat obsah Vaší nádrže.

Více informací o vývozu a čištění jímek

Více informací o vývozu septiků

VÝVOZ A ČIŠTĚNÍ ŽUMP, LAPOLŮ A DALŠÍCH NÁDRŽÍ NA ODPADNÍ VODY

Vyvážíme a čistíme i ostatní zachytávací nádrže na odpadní vody. Vždy zajistíme jejich kompletní čištění tlakovou vodou a desinfekcí.

Na co se budeme ptát při stanovení ceny za vývoz a čištění?

1. Město/obec, ve které se jímka nachází.
2. Objem jímky a nebo její rozměry.
3. Vzdálenost od jímky k příjezdové cestě. Jak dlouhé hadice potřebujete.
4. Jak pravidelně vyvážíte. 1x měsíčně, 1x ročně, Už to neodtéká.

Napojujete se na kanalizaci a chcete využít jímku, septik na desťovou vodu? Vaši jímku, septik nebo žumpu odčerpáme, vyčistíme tlakovou vodou a dezinfikujeme.

Více informací o vývozu tukových lapolů

Více informací o vývozu žump

Rozbor odpadních vod Vám zajistíme v akreditované laboratoři.