Čištění a vývoz  septiku Brno a okolí

Je Váš septik naplněn kalem a potřebuje vyvézt. Obvykle je tuto činnost třeba realizovat 1 – 2x do roka.  Kontaktujte naší firmu Tradap s.r.o., zařídíme pro Vás čištění a vývoz septiku do 24 hodin.

Nabízíme bezkonkurenční ceny v Brně a okolních městech (Tišnov, Kyjov, Mikulov, Hustopeče, Miroslav atd)
Kontakt na náš dispečink: 605 578 901  (Brno a okolí do 50 km)

Co je to vlastně septik a jaký je rozdíl mezi ním a jímkou či žumpou?

Septik je zařízení na sběr odpadní vody, které je nutné vyvážet alespoň 1x za rok. Pokud dojde k zanedbání jeho vývozu, tak se jeho čistící funkce dramaticky zhorší a nebude správně čistit. Vývoz znamená to, že je z jedné jeho nebo více komor odstraněn přebytečný kal. Septik je vlastně alternativní řešení pro domovní čističku odpadních vod. Na rozdíl od jímky či žumpy septik odpadní vody také čistí a je možné tak po dostatečném profiltrování zajistit jejich vsak do půdy.

Naše firma Tradap s.r.o. je licencovaná a způsobilá firma k vyvážení odpadních vod. Nechte vývoz Vašeho septiku na nás, pokud nemáte dostatečné zkušenosti a nechcete operovat s kalovým čerpadlem, nepouštějte se do jeho vyprazďnování. Obsah septiku musí být správně zlikvidován a my si s tím za rozumnou cenu poradíme. Septik není možné vypouštět na Vašem pozemku (zahradě). Existují k tomu přizpůsobená sběrná místa.

Cena vývozu septiku, cena za vývoz septiku Brno a okolí?

Obvykle se cena odvíjí od vzdálenosti k nejbližšímu fekálnímu místu. Jsme schopni zajistit vývoz v Brně a okolí do 50km. Tzn. vždy Vám řekneme takovou cenu, aby odpovídala tomu místu, které je k Vám nejblíže. Obvykle zařídíme vývoz a čištění do 24 hodin od zavolání.

Jak často vyvážet septik?

Doporučujeme vývoz septiku realizovat min. alespoň 1x ročně, ideálně však 2x.

Chcete se rychle zbavit Vašeho přeplněného septiku, jímky, lapolu, žumpy? Rádi vše odvezeme do 24hod od zavolání. Působíme v Brně a okolí do cca 50km.

Poptáváte fekální služby v jihomoravském kraji? Rádi se jich ujmeme a danoun práci pro Vás zrealizujeme do 24 hodin. Zajistíme vyčištění Vaší jímky v celém jihomoravském kraji (Brno, Ivančice, Mikulov, Rajhrad, Tišnov, Adamov, Klobouky, Kuřím, Hustopeče, Velké Bílovice, Miroslav a další místa.