Čištění ucpané kanalizace a odpadu, vývozy jímek a septiků Klobouky, Újezd u Brna

Naše rodinná firma Tradap nabízí čištění všech typů kanalizace a odpadů v domácnostech i komerčních provozech. Realizujeme čištění kanalizačních přípojek, stejně tak jako jejich opravy či výstavbu. Můžeme Vám pomoc s ucpaným domácím odpadem jako je neodtékající WC, ucpaný odtok od dřezu či umyvadla apod. Kromě čištění kanalizace a odpadů v Brně a jihomoravském kraji nabízíme také vývoz jímek, septiků, lapolů a žump.  Obvykle jsme schopni garantovat vysátí obsahu Vaší jímky a vývoz do 24 hodin.

Volejte dispečink na605 578 901

  •  možnost příjezdu k ucpanému odpadu ihned
  •  objednávka vývozu jímky, žumpy do 24 hod – více info

Máme kvalitní servisní techniku a dokážeme tak vyřešit jakýkoliv problém s potrubím. Provádíme opravu bezvýkopově, pokud to je možné, ale i výkopem. Záležít na vyhodnocení konkrétní situace. Nebojte si nás zavolat v oblasti Klobouky či Újezd u Brna.

V rámci zásahové oblasti Újezd u Brna a Klobouky u Brna čistíme odpady, kanalizaci a provádíme vývoz jímek a septiků také v těchto obcích:   Brno-Chrlice, Brno-Tuřany, Dambořice, Hostěrádky, Kobylnice,  Křepice, Krumvíř, Měnín, Moutnice, Násedlovice, Sokolnice, Šitbořice, Telnice, Těšany, Zbýšov, Žatčany