Čištění, vývoz a opravy tukových lapolů Brno a okolí (Tišnov, Mikulov, Hustopeče, Kuřim, Vyškov)

Kontaktujte naší firmu Tradap s.r.o., zařídíme pro Vás vyčištění Vašeho tukového lapolu, ale i jímek, septiků, žump apod.

Dispečink pro objednávku vývozu: 605 578 901  (Brno a okolí do 50km)

Můžeme přijet ještě dnes, když nyní zavoláte.

Chcete se rychle zbavit Vaší přetékající jímky, žumpy, septiku apod.? Rádi vše odvezeme do 24hod od zavolání. Působíme v Brně a okolí do cca 50km.

Co jsou tukové lapoly a jak fungují?

Lapoly jsou lapače tuky, které musí pravidelně vyprazdňovány. Lapače zabraňují úniku tuků do kanalizace, kde by mohly způsobit ucpání po nějaké době. V případě velkého nánosu tuků může dojít k ucpání a neprůchodnosti potrubí. Je tak nezbytná kontrola, servis a pravidelné čištění lapolů.

Servis a kontrola lapolů

Naše fekální vozy přijedou k Vám a provedenou vyčištění (vysátí) tukového lapolu od sediment. Poté přijde na řadu vyčištění lapolu od usazenin pomocí tlakové vody. Čistí se nejen samotný lapol, ale také přítokové a odtokové potrubí z něj. Následně se ověří, zda-li lapol správně plní svoji funkci.  Pokud se objeví nějaký problém zrealizujeme jeho opravu, aby zařízení plnilo správně svojí funkci lapání tuku. Obvykle platí doporučení čistit lapol několikrát ročně.

Čištění a vývoz Lapolů Brno a okolí.

Poptáváte fekální služby v jihomoravském kraji? Rádi se jich ujmeme a danoun práci pro Vás zrealizujeme do 24 hodin. Zajistíme vyčištění Vaší jímky v celém jihomoravském kraji (Brno, Ivančice, Mikulov, Rajhrad, Tišnov, Adamov, Klobouky, Kuřím, Hustopeče, Velké Bílovice, Miroslav a další místa.