Čištění ucpané kanalizace Brno a okolí

Zabýváme se čištěním ucpané kanalizace a čištěním ucpaných odpadů v domácnosti i komerčním provozu v Brně, Hustopečích, Mikulově, Kuřimi, Miroslavi apod. Jsme rodinná firma Tradap s.r.o. s dlouholetou tradicí.  Ukázka hodnocení od našich klientů – Google a Seznam.

Může se stát, že Vaše kanalizační potrubí začně špatně odtékat, na vině může být ucpávka, která se dostala z domovních trubek až do kanalizace. Potrubí může být také propadlé nebo narušené např. kořeny či zdeformované např. propadem zeminy při stavebních činnostech. V každém případě Vám dokážeme pomoct v Brně a celém Jihomoravském kraji a Vaši kanalizaci znovu zprůchodnit. Zavolejte nám na:  605 578 901 – provedeme monitoring potrubí a navrhneme vhodné řešení problému.

Ve většině případů pomůže čištění kanalizačních trubek vysokotlakým paprskem vody, kterému obvykle neodolá většina ucpávek. V případě poškození potrubí dokážeme potrubí opravit. Pevné překážky v potrubí jako jsou např. kořeny či suť vyfrézujeme a narušené potrubí opravím sanačním rukávcem. Náročnější poškození potrubí dokážeme plně zrekonstruovat. Poradí mi si i tak, že potrubí celé vykopeme a provedeme jeho nové uložení. Nic není nemožné, důležité je, abyste byli jako ostatní zákazníci v Brně a okolí spokojeni a mohli kanalizaci znovu používat.

Ceník čištění kanalizace Brno a okolí, cena za čištění kanalizace

Cenu obvykle dokážeme říct předběžně i po telefonu, zkuste nám zavolat a domluvíme se na příjezdu k Vám na čištění: 605 578 901

Cena tlakového čištění kanalizace i čištění kanalizace bezvýkopově je obvykle závislá na lokalitě a potřebě rychlosti příjezdu. Vždy se však snažíme nabízet takovou cenu, která bude lepší než má konkurence. Jsme rodinná firma, která ručí za kvalitu odvedené práce. Nemusíte se bát, že budete muset po nás volat ještě někoho dalšího. Vždy dokončíme zakázku tak, aby vše krásně odtékalo.

Odkaz na náš ceník.

Jak ucpanou kanalizaci čistíme ?

Dokážeme zprůchodnit libovolnou ucpanou kanalizaci. Obvykle se čištění realizuje v případě ucpávky pomocí vysokotlakého proudu vody, který dokáže ucpávku snadno prorazit – více informací.  V případě potřeby dokážeme potrubí také opravit bezvýkopově, pomocí např. sanačního rukávce – více informací.  V případě, že je potrubí nenávratně poškozeno např. díky nedbalým stavebním úpravám, zvládneme dokonce potrubí i rekonstruovat.

Každý týden řešíme mnoho případů s poškozeným či ucpaným potrubím, nedokáže nás tak téměř nic překvapit, co bychom neznali.. I když je Vaše potrubí beznadějně ucpané, jsme schopni ho vyčistit a zachránit Váš objekt. Vaše potrubí bude následně znovu krásně průchodné. Čistíme kanalizaci tlakovou vodou nebo mechanickou pružinou a tím odstraníme veškeré ucpávky ve splaškové i dešťové kanalizaci. Naše čištění můžete využít i pro kanalizační vpustě, gajgry, dvorní vpustě, okapové svody apod.

Čištění kanalizace tlakovou vodou Brno a okolí

Čištění kanalizace tlakovou vodou má skvělou sílu a je velmi efektivní. Tam, kde nehrozí vyplavení sousedů mu dáváme vždy přednost před strojním čištěním odpadu. Náš servisní vůz má dlouhou hadici, se kterou se dostaneme i na méně přístupný místa. Toto čištění je využitelné zejména pro potrubí o DN50 až DN350 a pro domovní kanalizační přípojky. Pokud např. máte potrubí prorostlé kořeny, pomocí fréz kořeny obrousíme a vysokotlaká voda jejich zbytky dokonale vypláchne.

Čištění tlakovou vodou můžeme tak snadno realizovat kdekoliv v Brně, ale i Kuřimi, Vyškově, Mikulově, Rajhradu či např. Miroslavu. Stačí nás kontaktovat a my Vám hned řekneme, jak a za jakou cenu Vám dokážeme pomoci, volejte nás na: 605 578 901

Více informací o Čištění tlakovou vodou.

Čištění a oprava kanalizace bezvýkopově či výkopem?

Většina zákazníků v Brně, Mikulově, Kuřimi, Slavkově a dalších městech se vždy chce vyhnout opravě výkopem. Poptávají právě proto naší firmu protože vědí, že máme kvalitní techniku na to, abychom vše prováděli bezvýkopově. U naší firmy tak máte velkou šanci, že nebudeme muset rozkopat Váš pozemek, rozebrat zámkovku apod. Pokud není potrubí tedy nenávratně poškozeno, většinou půjde opravit vložkováním či např. sanačním rukávcem. Více informací o bezvýkopové opravě potrubí.

Jsme vybaveni kvalitní technikou na opravu kanalizace, jako je stroj na čištění odpadu, různé druhy fréz apod. Spadlý beton, kořeny, suť, písek není pro nás problém z kanalizačního potrubí odstranit. V případě, že Vaše potrubí bylo narušeno nenávratně, např. při rekonstrukci domu ho poškodily stavební práce, nemusíte propadat panice. Zvládneme provést odborný výkop a potrubí v případě potřeby celé nahradit. Zavolejte nás, pokud jste z Brna, Mikulova, Znojma, Vyškova, Kuřimi, Slavkova nebo jiného místav v Jihomoravském kraji.