Čištění ucpané kanalizace Brno a okolí

Přestaly Vám odtékat domácí odpady? Možná je na vině venkovní kanalizace, kam se dostala nějaká ucpávka. Hromadí se v revizní šachtě splašková voda? Zřejmě to potřebuje prošťouchnout. 

Do Vaší kanalizace zřejmě přiteklo něco z domovních odpadů, ale mohou to být i kořeny, které prorostly do potrubí či narušily jeho strukturu. Dokážeme vše vyčistit za cenu od 1 890,- Kč s pomocí tlakového čištění.  Vyřešíme kanalizaci u rodinných domů, ale i průmyslových staveb, to vše v Brně a okolí do 50km.

Volejte kdykoliv, příjezd obratem:
605 578 901.

Jsme rodinná firma Tradap s.r.o. s dlouholetou tradicí.  Ukázka hodnocení od našich klientů – Google a Seznam.

Proč potrubí neodtéká?

Samotnému čištění může předcházet monitoring potrubí a jeho trasování, kdy zjistíme charakter ucpávky a navrhneme způsob opravy nebo čištění kanalizace. Obvykle je na vině ucpávka, která se dostala z domovních trubek až do kanalizace. Potrubí může být také propadlé nebo narušené např. kořeny či zdeformované např. propadem zeminy při stavebních činnostech. Ve většině případů pomůže čištění kanalizačních trubek vysokotlakým paprskem vody, kterému obvykle neodolá většina ucpávek

Vyčistíme i totálně ucpanou kanalizaci

Naši zákazníci z Brna a celého jihomoravské kraje oceňují naši kvalitní techniku, která si poradí s libovolnou ucpávkou velmi rychle. Máme výkonné čistící vozy s tlakovou vodou a hadici s dlouhým dosahem. V případě betonu a kořenů v potrubí, nejdříve vše vyfrézujeme pomocí řízeních robotických fréz na strojní pružině.

  • Čištění ucpaných kanalizačních vpustí na zahradě, ve vjezdu, na dvorku
  • Poradíme si i s městskými vpustěmi např. v parku
  • Propláchneme dešťové svody od nánosů listí a jiného nepořádku
  • Vyčistíme domovní i průmyslové kanalizační přípojky
  • Čištění systému dešťové kanalizace

Bezvýkopová oprava kanalizace x oprava kanalizace výkopem

V případě poškození potrubí dokážeme potrubí opravit. Pevné překážky v potrubí jako jsou např. kořeny či suť vyfrézujeme a narušené potrubí opravím sanačním rukávcem. Náročnější poškození potrubí dokážeme plně zrekonstruovat. Poradíme si i tak, že potrubí celé vykopeme a provedeme jeho nové uložení. Nic není nemožné, důležité je, abyste byli jako ostatní zákazníci spokojeni a mohli kanalizaci znovu používat.