Levné čištění ucpaného záchodu, piosáru v Brně a okolí

Neodtéká Vám záchod nebo pisoár? Víme, že ucpaný záchod je velmi nepříjemný a obzvláště, pokud nemáte volbu jiné toalety, tak je to třeba řešit ihned. 

  • Cena čištění od 1 590,- Kč   (Brno + okolí do 50 km), volejte instalatéra, tel: 605 578 901 

 Čistíme ucpané záchody v domácnostech, ale i komerčních provozech (restauraci, hotelu, škole apod.)

 

Často nás volají restaurace, hotely či školy na pomoc s jejich ucpaným odtokem od záchodu.  Můžeme přijet ještě dnes, když nám zavoláte.  Prohlédněte si náš ceník, ale lepší bude když si zavoláte o přesnou cenu.

Způsoby, jak vyčistíme Váš ucpaný záchod, pisioár, wc

Čištění strojem na ucpaný odpad x rozebrání záchodu

Nejvhodnější způsob na čištění a opravu ucpaného záchodu je obvykle motorová pružina (stroj na ucpaný odpad) společně s chemickými prostředky. V některých případech je nutné záchod rozebrat a vyndat některý z předmětů, které v záchodech často končí (obvykle košíček na vůni, hřeben, dětské hračky apod). Pracujeme efektivně a rychle. Poradíme si s velkým nánosem toaletního papíru, vlhčených ubrousků i z různými organickými ucpávkami.  Pokud se Vám tedy začíná hromadit voda v záchodové míse nebo pisoár přestane odtékat, zavolejte.

 

Jak předejít ucpání záchodu a jak čistit svépomocí?

Obvykle je dobré myslet na to, že záchod není popelnice a nesplachovat do záchodu všecho, co Vám přijde pod ruku. Velké množství vlhčených ubrousků, tuk na smažení, chlupy, vousy, voda na mytí podlahy a další věci nejsou s toaletou příliš dobří kamarádi.  Pokud chcete zkusit čistit záchod svépomocí, velmi doporučujeme v první řadě vypnout přívod vody. Následně můžete vzít zvon na ucpaný odpad a zkusit co nejlépe pumpovat, čímž vytvoříte efektivní podtlak. Při práci s chemickými prostředky doporučujeme velkou opatrnost, občas to někdo přežene a splašková voda se vyvalí až do celé koupelny nebo kuchyně.

Čištění wc, pisoáru Brno, Ivančice, Mikulov, Tišnov, Kuřim, Vyškov a okolí

Objednávejte naše čistící služby pro Vaše domovní odpady, venkovní kanalizaci či vývoz septiku a jímky v celém Jihomoravském kraji. Specializujeme se na Brno, Ivančice, Rajhrad, Miroslav, Klobouky u Brna, Adamov, Hustopeče, Velké Bílovice a další velká města.