Ucpal se Vám  záchod, pisoár v Brně a okolí? Levné čištění obratem!

Kontaktujte naší firmu, dokážeme uvolnit Váš ucpaný záchod. Víme, že ucpaný záchod je velmi nepříjemný a dokážeme tak problém vyřešit obratem. Přijedeme k Vám kamkoliv v Jihomoravském kraji. Naše čištění bude levné a efektivní. Čistíme ucpané záchody v domácnostech, ale i komerčních provozech. Často nás volají restaurace, hotely či školy na pomoc s jejich ucpaným odtokem od záchodu. Volejte pro informaci o cenách a možnostech našeho čištění u Vás:  605 578 901  (Brno a okolí do 50km). Můžeme přijet ještě dnes, když nám zavoláte.  Prohlédněte si náš ceník, ale lepší bude když si zavoláte o přesnou cenu.

Způsoby, jak vyčistíme Váš ucpaný záchod, pisioár, wc

Nejvhodnější způsob na čištění a opravu ucpaného záchodu je obvykle motorová pružina (stroj na ucpaný odpad) společně s chemickými prostředky. V některých případech je nutné záchod rozebrat a vyndat některý z předmětů, které v záchodech často končí (obvykle košíček na vůni, hřeben, dětské hračky apod). Pracujeme efektivně a rychle. Poradíme si z velkým nánosem toaletního papíru, vlhčených ubrousků i z různými organickými ucpávkami.  Pokud se Vám tedy začíná hromadit voda v záchodové míse nebo pisoár přestane odtékat, zavolejte. Za rozumnou cenu uvolníme Váš ucpaný odpad u záchodu.

Jak předejít ucpání záchodu a jak čistit svépomocí?

Obvykle je dobré myslet na to, že záchod není popelnice a nesplachovat do záchodu všecho, co Vám přijde pod ruku. Velké množství vlhčených ubrousků, tuk na smažení, chlupy, vousy, voda na mytí podlahy a další věci nejsou s toaletou příliš dobří kamarádi.  Pokud chcete zkusit čistit záchod svépomocí, velmi doporučujeme v první řadě vypnout přívod vody. Následně můžete vzít zvon na ucpaný odpad a zkusit co nejlépe pumpovat, čímž vytvoříte efektivní podtlak. Při práci s chemickými prostředky doporučujeme velkou opatrnost, občas to někdo přežene a splašková voda se vyvalí až do celé koupelny nebo kuchyně.

Čištění wc, pisoáru Brno, Ivančice, Mikulov, Tišnov, Kuřim, Vyškov a okolí

Objednávejte naše čistící služby pro Vaše domovní odpady, venkovní kanalizaci či vývoz septiku a jímky v celém Jihomoravském kraji. Specializujeme se na Brno, Ivančice, Rajhrad, Miroslav, Klobouky u Brna, Adamov, Hustopeče, Velké Bílovice a další velká města.