Čištění a vývoz jímek Brno a okolí do 24 hod od zavolání.

Naše rodinná firma pro Vás zařídí čištění jímky, septiku, žumpy, lapolu. Jsme experti na rychlý odvoz. Kontaktujte náš dispečink pro objednávku vývozu: 605 578 901  (Brno a okolí do 50km). Můžeme přijet ještě dnes, když nám zavoláte.

Jak probíhá čištění jímky?

Přijedeme s naším fekálním vozem, provedeme vysátí Vaší jímky. Důkladně jímku vyčistíme od sedimentů a provedeme posouzení jejího aktuálního stavu. Následně vše odvezeme naším vozem na určené místo, tj. do čistírny odpadních vod. Máme kvalitní vozový park, který zajistí velmi rychlé vyčištění. V případě, že je obsah jímky tvořen tekutým odpadem, vše odčerpáme. Pokud je zde i tuhý odpad, po odčerpání jímku ještě pečlivě vyčistíme. Dbáme na to, abychom nijak neporušily funkční kvalitu Vaší jímky a maximálně prodloužili její životnost. Naší práci zdokumentujeme tak, že Vám vystavíme dokument o množství odvezeného kalu.

Jaké jímky čistíme?

Zajistíme pro Vás vysání a vyčištění všech plastových, ocelových, betonových a dalších jímek. Dbáme na to, abychom každou čištěnou jímku zbavili usazenin na jejích stěnách pomocí ideálně čištění tlakovou vodou.

Objednávka fekálního vozu na čištění a vývoz jímky Brno a okolí

Zavolejte našeho dispečera na 605 578 901, domluvte s ním přesnou adresu Vaší lokality, kde máte Vaší jímku. Také budeme potřebovat vědět objem jímky (rozměry), vzdálenost od příjezdové cesty a jak často jímku čistíte.  Zajistíme vyčištění Vaší jímky v celém jihomoravském kraji (Brno, Ivančice, Mikulov, Rajhrad, Tišnov, Adamov, Klobouky, Kuřím, Hustopeče, Velké Bílovice, Miroslav a další místa).