Ucpané potrubí (kanalizace) v Hrušovanech nad Jevišovkou, Mikulově? Plná jímka či septik?

Máte rodinný dům či např. bydlíte v bytovém domě a stalo se, že Vám špatně odtéká záchod, vana, dřez či máte ucpané domovní stoupačky? Zkuste nám zavolat, poradíme či k Vám přímo přijedeme pomoct situaci s odpadem vyřešit. Jsme schopni perfektně odsát všechnu odpadní vodu z Vaší jímky či septiku.

Stačí zavolat náš dispečink na: 605 578 901 (oblast Mikulov, Hrušovany a okolí)

Nabízíme havarijní výjezdy k ucpaným trubkám a rychlé uvolnění Vašich trubek. Vývoz septiků, žump do 24 hod od zavolání.

Pomocí stroje na ucpaný odpad a auta s tlakovou vodou, uvolníme:

  • ucpané dřezy v domácnosti, ale i restauraci
  • ucpané umyvadlo, vanu, sprchu v koupelně doma či hotelu
  • ucpaný záchod či pisoár v domácnosti, kanceláři či jiném komerčním provozu
  • ucpaný odtok od pračky či myčky
  • dvorní vpustě, gajgr na zahradě či např. v parku nebo
  • kanalizační přípojky u továren, rodinných domů, bytových domů
  • a další odpady či kanalizaci…

Můžete nás v této oblasti volat do všech těchto míst:

Březí, Dolní Věstonice, Hrušovany nad Jevišovkou, Mikulov, Novosedly, Pasohlávky, Šakvice, Šanov, Vlasatice, Zaječí a další obce

Vývoz a čištění jímek, septiků, žump, lapolů Hrušovany, Mikulov

Potřebujete vyvézt septik, jímku, lapol či žumpu. Pomůžeme Vám do 24 hodin od zavolání. Kvalitně vysajeme, vyčistíme a odvezeme vyčerpaný kal do nejbližšího stáčecího místa. Jen od nás získáte tu nejlepší cenu na trhu.

Naše výkonné fekální vozy jsou schopné se dostat i do špatně přístupných míst a odsát splašky z libovolné odpadní nádrže.  Můžete nás zavolat kdykoliv i o víkendu, stejně jako ostatní obyvatelé v lokalitě Mikulov a Hrušovany.  Máme zkušenosti, že lidé nechávají vysátí nádrže na odpadní vodu až do poslední chvíle. Pokud budete chtít, můžeme se domluvit na pravidelném vývozu a Vy se tak o nádrž, kde nemáte senzor, nemusíte pravidelně starat a dávat pozor.

Kromě vysátí, můžeme zařídit i samotné vyčištění nádrže. Případně vybudování, zhotovení kanalizační přípojky na centrální řad v ulici.