Čištění odpadu Brno a okolí | Instalatér Brno

Čistíme všechny typy ucpaných odpadů v domácnosti a komerčním provozu v Brně + celém Jihomoravském kraji. Vyvážíme také jímky a septiky. Čištění odpadů a kanalizace jsou hlavní činnosti naší firmy. Rychle a efektivně vyčistíme ucpaný odpad u záchodu, vany, dřezu, myčky, pračky či umyvadla. Zasahujeme každý den v Brně u neodtékajících odpadů v domácnostech, restauracích, barech, ale volají nás i školy, hotely či kanceláře.

Zavolejte nám také na 605 578 901. Jsme tým zkušených instalatérů, čističů odpadů a kanalizace.

Ukázka hodnocení od našich klientů – Google Seznam.

Čištění ucpaného wc, dřezu, vany, sprchy, stoupaček Brno a okolí

Provádíme strojní i tlakové čištění odpadů nejen v Brně, ale také ve Vyškově, Kyjově, Miroslavi, Hustopečích, Kuřimi a dalších městech v okolí Brna. Čistíme odpadní trubky od nánosů tuku, mastnoty, lógru a dalších nečistot. Díky našemu včasnému příjezdu, profesionální technice bude Vaše odpadní potrubí opět brzy ve skvělé kondici.

Jaké odpady dokážeme vyčistit?

  • ucpaný záchod či pisoár (strojní čištění i rozebrání záchodové mísy)
  • ucpaný dřez (od nánosů mastnoty, i rozebrání sifonu)
  • ucpané umyvadlo (od vlasů, tuku, pasty, vousů apod.)
  • ucpaný odtok od sprchy, vany
  • ucpané domovní stoupačky
  • ucpaný odtok od myčky, pračky..

Není problém, který bychom nedokázali vyřešit. Máme za sebou každý rok přes 1 000 výjezdů v Brně, Miroslavu, Slavkově, Mikulově, Kuřimi a dalších místech v okolí Brna. Dokážeme vyřešit ucpané odpady během 1 hodiny, kdy je znovu můžete používat. Čistíme strojem na ucpaný odpad nebo odpadní potrubí rozebereme  a vyndáme ucpávku (obvyklý případ u záchodu, kam velmi rád padá košíček na vůni).

Ceník čištění odpadů Brno a okolí, cena za čištění odpadu

Ptáte se, kolik Vás bude stát čištění odpadu v domácnosti či komerčním provozu? Snažíme se mít takové ceny, abyste byli spokojeni. Ceny může ovlivnit zejména potřebná doba příjezdu či lokalita, kam pojedeme čistit. Klademe největší důraz na to, abychom vše vyčistili tak, že se problém znovu nebude opakovat a Vy nemusíte naší práci nikdy reklamovat či volat konkurenci na dočištění.

Orientační ceny:

Výjezd vozu Brno-město 400 Kč. Brno-venkov a okolí: 500Kč.

Hodina čištění odpadu mechanickou pružinou včetně dvou techniků: 1 490Kč.

Havarijní výjezd o víkendu, nebo ve večerních hodinách je 2200Kč.

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%.

Naši klienti nám často říkají, že dokážeme opravit a vyčistit, co konkurence nezvládla. Zkuste nám zavolat a my Vám řekneme naše možnosti příjezdu a přesnou orientační cenu pro Vaší lokalitu a typ čištění, volejte dispečink:  605 578 901.

Čištění ucpaného záchodu Brno a okolí

Ucpal se Vám záchod, odpadní voda se vrací zpět do mísy a neodtéká? Zkusili jste čištění zvonem a nepomohlo to? Přijede k Vám náš instalatér (čistič odpadu) a ucpaný odpad u WC vyřeší do půl hodiny. Zasahujeme v Brně a širším okolí. Obvykle pomůže ucpaný záchod rozebrat, na vině může být např. spadlý košíček na vůni do záchodu. V případě, že se Vám začne vracet splašková voda zpět do záchodu a neodtéká, neváhejte a zavolejte. Stejně tak zkuste zavolat, pokud jste vyzkoušeli domácí způsoby čištění svépomocí a pořád se nic nezměnilo. Obvykle nás také lidé kontaktují, pokud jim např. nejdou používat ucpané pisoáry v restauraci. Naše čištění je vždy rychlé a efektivní. Volejte našeho instalatéra v Brně a celém Jihomoravském kraji, který má potřebnou techniku na odstranění všech ucpávek v potrubí.

Více informací o čištění ucpaného záchodu.

Čištění ucpaného dřezu v domácnosti či komerčním provozu

Pokud často vyléváte tuk po smažení či jiné nečistoty do Vašeho potrubí, může se to projevit ucpáním dřezu. Dokážeme Vám snadno pomoci pomocí stroje na ucpaný odpad nebo rozebráním sifonu. Čištění od našeho instalatéra v Brně či okolí je rychlé, přijedeme obratem po zavolání a problém vyřešíme. V případě potřeby rozebereme sifon a provedeme další potřebné opravy a čištění odpadního potrubí od dřezu. Víme, že ne vždy je snadné dávat pozor, abyste do dřezu nevylévali, to co tam nepatří a proto čas od času můžeme k Vám přijet a stěny potrubí obrousit od nánosů tuku či jiných nečistot. Naše firma má nízké ceny, protože čistíme rychle a efektivně.

Více informací o čištění ucpaného dřezu.

Čištění ucpané vany, sprchy, umyvadla

Často nás lidé volají v Brně, Kuřimi, Tišnově či např. Mikulově do svých domů a především koupelen, kde se jim hromadí obvykle voda v jejich vaně či sprše. Společné odpady pro dům, resp. kuchyň a koupelnou nemají možnost kvůli ucpávce odtékat a odpadní voda teče zpátky do zřizovacích předmětů. Na vině jsou zejména splachované nečistoty jako vlasy, vousy, tuk po smažení, voda vylitá po vytření podlahy do odpadů.

Kontaktujte nás a a my přijedeme vyřešit Váš ucpaný odpad v koupelně. Více informací.

Čištění a oprava domovních stoupaček

Problémy se stoupačkami by se neměly nikdy podceňovat. V domě s několika patry mohou ucpané stoupačky napáchat značné škody. Zabýváme se jejich opravou a kompletním čištěním. Vyfrézujeme tukové nánosy na vnitřních stěnách potrubí a umožníme snadný odtok odpadní vody. Vyfrézování stoupaček jednoznačně prodlouží jejich životnost a zbaví Vás takových trápení jako jsou např. mokré fleky na stropě či neodtékající umyvadlo, dřez apod. Tuto práci realizujeme obvykle ze střechy budovy.

Více informací najdete zde.