Čištění kanalizace, čištění odpadů Kyjov, Koryčany, Ždánice a okolí

Naše rodinná firma Tradap nabízí čištění venkovní kanalizace  a domácích odpadů v oblasti Kyjova, Koryčan, Ždánice, ale i po celém dalším jihomoravském kraji.
Máte ucpaný domácí odpad u dřezu či umyvadla, neodtéká záchod, kontaktujte náš dispečinka na: 605 578 901

Jsme schopni u Vás doma nabídnout strojní čištění odpadu, ale i čištění tlakovou vodou v případě ucpaných kanalizačních přípojek. Dokážeme si poradit i s kompletním čištěním všech kanalizačních zákoutí, gajgrů, šachet i dvorních vpustí v oblasti Koryčan, Dubnice, Kyjova a celém jihomoravském kraji. Čistíme kanalizaci tlakovou vodou nebo mechanickou pružinou a tím odstraníme veškeré ucpávky ve splaškové a dešťové kanalizaci. Ucpanou kanalizaci zprůchodníme tak, že ucpávku vypláchneme nebo vyfrézujeme kořeny či beton.

Obvykle nejdříve provedeme monitoring a zjistíme stav kanalizace a příčinu ucpání. Navrhneme vám způsob odstranění závady včetně cenové nabídky. Opravu kanalizace provádíme výkopem nebo bezvýkopovou metodou, pokud je porušená struktura potrubí a není možné řešit jinak.

Kanalizační přípojka Tradap - čištění kanalizace a odpadů.

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Kyjov, Ždánice, Vracov, Dubňany

S námi Vám naše jímka nebo septik nepřeteče. Zajístíme pro Vás za dobrou cenu vývoz jímky a likvidaci odpadní vody v nejbližším stáčecím místě. Nebudete platit zbytečně za delší cestu fekálního vozu. Obvykle garantujeme příjezd a vývoz jímky do 24 hodin. Zavolejte náš dispečink.

Kromě klasických služeb jako je vývoz septiku a čištění jímek, provádíme i výstavby kanalizačních přípojek či např. čištění požárních nádrží.