Čištění kanalizace a odpadu | Instalatér Kuřim a okolí

Jsme spolehlivá rodinná firma, která se zabývá kompletními službami ohledně čištění kanalizace a odpadů. Vyčistíme ucpané záchody v restauraci, stejně tak jsme schopni zbudovat kanalizační přípojku u rodinného domu. Čistíme jímky, vyvážíme septiky a žumpy. Jsme tým zkušených instalatérů v Kuřimi, Brně a celém Jihomoravském kraji, který jsou připraveni vyřešit vše do 24 hodin. Prohlédněte si naše reference: Google Seznam

Kontaktujte nás na: 605 578 901 

Naši technici pro Vás čistí odpady každý den, pomůže Vám zbavit se problému se splaškovou vodou, která neodtéká z Vaší vany, záchodu či dřezu. Odborně pročistíme Vaše trubky a uvolníme jejich odtok. Máte pevnou ucpávku ve Vašem venkovním potrubí?  Nabídneme Vám jeho pročištění, většinu ucpávek dokážeme vyřešit tlakovou vodou, pokud ne, dokážeme vyfrézovat i kořeny nebo beton v kanalizaci. Samozřejmostí je i oprava potrubí metodou vložkování, pokud je např. narušené a poškozené díky kořenům.

Přijedeme k Vám nejen do Kuřimi, ale i ostatních měst a obcí. Především pomůžeme v Brně a jeho částech (Řečkovice, Královo Pole, Žabovřesky, Kohoutovice).

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Kuřim.

Rádi k Vám přijedeme v celém Jihomoravském kraji, v rámci výjezdního místa Kuřim. Vyvezeme obsah Vaší jímky, septiku či žumpy do 24 hodin od zavolání. Máme profesionální sací vozy a dáme Vám tu nejlepší cenu za vývoz. Pravidelný či jednorázový vývoz.