Nejlepší ceny za vývoz jímek, septiků | Čištění odpadů a kanalizace

Problém s domácím odpadem, přestalo to odtékat?  Nefunguje čištění pomocí zvonu či hydroxidu sodného? Ucpaná venkovní kanalizace nebo plná jímka? Dokážeme Váš problém vyřešit. Vývoz jímek a septiků do 24 hod., čištění odpadů obratem.

Volejte dispečink na: 605 578 901

  •  řešení ucpaného odpadu do 60 minut.
  •  cena čištění od 1 590.- Kč
  •  objednávka vývozu jímky, žumpy do 24 hod – více info

Kompletní kanalizační služby za nízkou cenu

Každý den můžete potkat naší firmu Tradap s.r.o., která jezdí po Kuřimi a okolí (Malhostice, Čebín, Moravské Knínice, Chudčice, Drásov, Lelekovice, Drásov) a řeší zde ucpané odpady, kanalizaci a vývozy jímek. Nenecháme Vás stejně jako Vaše sousedy dlouho čekat a přijedeme k Vám čistit obratem.

  • Pomůžeme s ucpaným záchodem, pisoáry doma či v restauraci
  • Vyčistíme odpady u dřezu, vany, sprchy v domácnostech a komerčních provozech
  • Budujeme a stavíme kanalizační přípojky pro domy a komerční stavby
  • Zprůchodníme kanalizační přípojky, opravíme kanalizační potrubí
  • Čistíme a vysáváme jímky, septiky, žumpy, tukové lapoly do 24 hodin.

Prohlédněte si naše reference: Google Seznam

Rozumíme kanalizaci a zařídíme její kompletní servis

Pomocí stroje na ucpaný odpad, tlakové vody či sacího vozu kompletně Vás zbavíme problémů s kanalizací. Čistíme odpady a kanalizaci každý den, pomůže Vám zbavit se problému se splaškovou vodou, která neodtéká z Vaší vany, záchodu či dřezu. Odborně pročistíme Vaše trubky a uvolníme jejich odtok. Většinu ucpávek dokážeme vyřešit tlakovou vodou, pokud ne, dokážeme vyfrézovat i kořeny nebo beton v kanalizaci. Samozřejmostí je i oprava potrubí metodou vložkování, pokud je např. narušené a poškozené díky kořenům.

Přijedeme k Vám nejen do Kuřimi, ale i ostatních měst a obcí (Malhostice, Lipůvka, Lelekovice, Drásov, Chudčice, Svinošice a další.). Především však pomůžeme v Brně a jeho částech (Řečkovice, Královo Pole, Žabovřesky, Kohoutovice).

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Kuřim.

Rádi k Vám přijedeme v celém Jihomoravském kraji, v rámci výjezdního místa Kuřim. Vyvezeme obsah Vaší jímky, septiku či žumpy do 24 hodin od zavolání. Máme profesionální sací vozy a dáme Vám tu nejlepší cenu za vývoz. Pravidelný či jednorázový vývoz Vaší nádrže na odpadní vodu.

V rámci zásahové oblasti Kuřim můžeme obsloužit Vaše ucpané potrubí ve všech těchto obcích:   Bystrc, Čebín, Česká, Chudčice, Kníničky, Kohoutovice, Královo Pole,  Lelekovice, Lipůvka, Malhostice, Řečkovice, Svinošice, Veverská Bíteš a další.