Čištění ucpané kanalizace a odpadů Velká Bíteš, Veverská Bíteš, Náměšť nad Oslavou | Instalatér ihned.

Ucpaný odpad v domácnosti nebo komerčním provozu, ucpaná kanalizační přípojka u rodinného domu? Zajistíme čištění obratem, volejte náš dispečink na: 605 578 901  – Provádíme havarijní servis v Brně a okolí do 50km. Často zasahujeme právě ve Velké Bíteši či Náměšti nad Oslavou.

Čistíme ucpané záchody, dřezy, odtok od vany, sprchy, domovní stoupačky apod. Máme kvalitní techniku a servisní vůz s tlakovou vodou. Zavolejte naší rodinnou firmu Tradap s.r.o. – pomůže Vám obratem do druhého dne.

Naší specializací nejsou jen ucpané domácí odpady, ale také především opravy nejrůznějších problémů s kanalizací – zarostlá kanalizace kořeny, napadá suť v odpadu či rozskočená potrubí.

 

Vývoz a čištění septiků, jímek a žump Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou

Naše fekální vozy zajistí pro Vás vývoz plné jímky, lapolu či septiku do 24 hodin od zavolání. Přijedeme a vyčistíme Vaší nádrž na odpadní vodu. Můžete u následně poptat preventivní čištění, abyste na to nemuseli myslet. Budeme evidovat Vaše místo a přijedeme v ten pravý čas odsát Váš fekální obsah.

Máme výkonný sací vůz, kterému se podaří odstranit obsah Vaší nádrže téměř kdekoliv, ať už u chaty, domu, zemědělské usedlosti, hotelu či kdekoliv jinde.

Kromě samotného odstranění obsahu Vaší jímky zajistíme i vyčištění Vaší nádrže tlakovou vodou.

Jaká je cena za vývoz jímky, septiku apod.?

Ceny jsou za odvoz do nejbližšího stáčecího místa. Nebudete platit zbytečné kilometry navíc.