Čištění ucpané kanalizace a odpadů, vývoz jímek Ivančice, Rosice, Moravský Krumlov a okolí

Naše rodinná firma Tradap je připravena vyřešit jakýkoliv problém s odpady či ucpanou kanalizací. Ucpal se Vám záchod, dřez či vana? Nejde to prošťouchnout zvonem nebo chemickými prostředky?  Pak je nejlepší zavolat profesionály na ucpané odpady, kteří Vás zbaví problému.

Kontaktujte ideálně náš dispečink na: 605 578 901 – řekneme Vám orientační cenu a za jak dlouho můžeme být u Vás např. v Rosicích.

Realizujeme pro naše zákazníky rychlé čištění a vývoz obsahu jejich jímek a septiků.

Čištění ucpané venkovní kanalizace – ideálně tlakovou vodou

Obvyklý problém, který Vás může nehezky potrápit je, když se ucpe kanalizační přípojka k domu. Pak je nutné provést monitoring potrubí a vyhledat místo ucpávky, následně zvolíme vhodný postup podle typu poškození nebo ucpávky potrubí. Když jsou např. na vině kořeny, je možné je snadno vyfrézovat, pokud však např. se potrubí propadlo, budete nutné to řešit výkopem. Jsme schopni zařídit oba typy oprav. Vždy se snažíme minimalizovat náklady na opravu.

Nejčastěji se ucpané kanalizační potrubí řeší pomocí tlakové vody, která dokáže i tu nejsvěřepější ucpávku propláchnout. Pokud jste z Rosic, Ivančic, Moravského Krumlova – zkuste nám zavolat na 605 578 901 a my se pokusíme problém obratem vyřešit.

Čištění domácích odpadů – strojem na ucpaný odpad

Na rozdíl od kanalizačních přípojek a dalších typů venkovní kanalizace se pro čištění domovních odpadů nejlépe hodí výkonný stroj na ucpaný odpad. Naši technici k Vám přijedou a vyhodnotí problém, následně se přejde rovnou k čištění nebo např. rozebrání záchodu, sifonu apod. Záleží na typu ucpávky.

Kanalizační přípojka Tradap - čištění kanalizace a odpadů.

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Ivančice, Rosice, Moravský Krumlov

Máte jímku, septik, žumpu či tukový lapol? Potřebujete zajistit jeho vyvezení a likvidaci kalu. Zavolejte naší firmu, zajistíme vysátí, vyčištění a vývoz kalu do nejbližšího stáčecího místa.  přípojek či např. čištění požárních nádrží. Zajištění vývozu do 24 hod od zavolání.