Čištění kanalizace a odpadů, vývoz jímek a septiků Hustopeče, Velké Pavlovice

Ucpalo se Vaše potrubí v domácnosti či komerčním objektu? Dlouho jste nevyváželi Vaší jímku či septik? Zkuste se obrátit na nás a  my Vám to vyčistíme.. Jsme specialisté na ucpanou kanalizaci. Jímky, žumpy, septiky vyvážíme do 24 hod.

 

Volejte dispečink na605 578 901

  •  možnost příjezdu k ucpanému odpadu ihned
  •  čištění od 1590,- Kč
  •  objednávka vývozu jímky, žumpy do 24 hod – více info 

Kompletní kanalizační servis za lidovou cenu

Naše firma s dlouholetou tradicí se specializuje na kanalizace, čištění a vývoz jímek, žump, septiků a lapolů. Můžeme pro Vás zařídit čištění ucpaného dřezu, umyvadla, WC, stoupaček, kanalizačních přípojek v Brně a celém jihomoravském kraji. Pokud jste z Hustopeč, Pavlovic, Bílovice, Podivína a potřebujete pročistit potrubí. V krátké době přijedeme k Vám a pomůžeme uvolnit ucpaný odpad pomocí stroje na ucpaný odpad nebo tlakovou vodou. Ve všední dny můžeme obvykle přijet ihned a problém vyřešit k Vaší spokojenosti. Vrací se Vám splašková voda zpět do dřezu, záchodu, umyvadla a Vaše domácí čistící pokusy nejsou úspěšné? Zavolejte a my přijedeme pomoct. Dokážeme i vyfrézovat potrubí od betonu či kořenů. Obvykle nejdříve provedeme monitoring a zjistíme stav kanalizace a příčinu ucpání. .

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Hustopeče, Velké Pavlovice, Bílovice

Máte jímku, žumpu, septik, tukový lapol a potřebujete ho nechat vyvézt? Zavolejte naše fekální vozy Aromatherapy – pomůžeme obratem, do 24 hodin přijedeme. Vysajeme a vyčistíme Vaší jímku, septik apod. Následně vše odvezeme do nejbližšího stáčecího místa, neplatíte kilometry navíc. Od nás dostanete nejlepší cenu za čištění a vývoz jímky.

S námi Vám naše jímka nebo septik nepřeteče. Zajístíme pro Vás za dobrou cenu vývoz jímky a likvidaci odpadní vody v nejbližším stáčecím místě. Nebudete platit zbytečně za delší cestu fekálního vozu. Obvykle garantujeme příjezd a vývoz jímky do 24 hodin. Zavolejte náš dispečink.

Kromě klasických služeb jako je vývoz septiku a čištění jímek, provádíme i výstavby kanalizačních přípojek či např. čištění požárních nádrží.

Kontaktujte naší firmu s dotazem na čištění odpadů a kanalizace v těchto obcích:  Bučina, Čejkovice, Dolní Zaječí, Dolní Věstonice, Kobylí, Lednice, Podivín, Rakvice, Šakvice, Vranovice, Velké Němčice, Velké Pavlovice.