Čištění kanalizace, čištění odpadů Hustopeče, Velké Pavlovice

Nabízíme čištění kanalizačních a odpadních potrubí v domácnosti a komerčních provozech. Jsme firma s dlouholetou tradicí se specializací na kanalizace, čištění a vývoz jímek, žump, septiků a lapolů. Můžeme pro Vás zařídit čištění ucpaného dřezu, umyvadla, WC, stoupaček, kanalizačních přípojek v Brně a celém jihomoravském kraji. Pokud jste z Hustopeč, Pavlovic, Bílovice, Podivína a potřebujete pročistit potrubí, volejte naše výjezdní místo Hustopeče, na: 605 578 901

V krátké době přijedeme k Vám a pomůžeme uvolnit ucpaný odpad pomocí stroje na ucpaný odpad nebo tlakovou vodou. Ve všední dny můžeme obvykle přijet ihned a problém vyřešit k Vaší spokojenosti. Vrací se Vám splašková voda zpět do dřezu, záchodu, umyvadla a Vaše domácí čistící pokusy nejsou úspěšné? Zavolejte a my přijedeme pomoct. Dokážeme i vyfrézovat potrubí od betonu či kořenů. Obvykle nejdříve provedeme monitoring a zjistíme stav kanalizace a příčinu ucpání. .

Kanalizační přípojka Tradap - čištění kanalizace a odpadů.

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Hustopeče, Velké Pavlovice, Bílovice

Máte jímku, žumpu, septik, tukový lapol a potřebujete ho nechat vyvézt? Zavolejte naše fekální vozy Aromatherapy – pomůžeme obratem, do 24 hodin přijedeme. Vysajeme a vyčistíme Vaší jímku, septik apod. Následně vše odvezeme do nejbližšího stáčecího místa, neplatíte kilometry navíc. Od nás dostanete nejlepší cenu za čištění a vývoz jímky.

S námi Vám naše jímka nebo septik nepřeteče. Zajístíme pro Vás za dobrou cenu vývoz jímky a likvidaci odpadní vody v nejbližším stáčecím místě. Nebudete platit zbytečně za delší cestu fekálního vozu. Obvykle garantujeme příjezd a vývoz jímky do 24 hodin. Zavolejte náš dispečink.

Kromě klasických služeb jako je vývoz septiku a čištění jímek, provádíme i výstavby kanalizačních přípojek či např. čištění požárních nádrží.