Revize kanalizace kamerou. Monitoring a trasování kanalizace Brno a okolí

Monitoring a trasování kanalizace má svůj smysl, pokud máte pravidelný problém s ucpanými odpady. Kamerová revize je také nenahraditelná, aby prozkoumala důvod mokrých zdí či fleků na stropě. Obvyklý důvod je neprůchodnost potrubí, které je třeba vyčistit. Kamerová revize pomůže lokalizovat ucpávku a zvolit způsob jejího čištění.

Zavolejte nám na: 605 578 901 – zabýváme se monitoringem všech typů potrubí.

Přijedeme k Vám v Brně, ale i okolních městech – Mikulově, Kuřimi, Blansku, Slavkově a dalších v širším okruhu Brna. Vše řešíme rychle a kvalitně. S většinou ucpávek i narušeným potrubím si následně poradíme pomocí stroje na ucpaný odpad nebo tlakovou vodou. Dokážeme provést i celkovou rekonstrukci potrubí.

Nejčastější problémy v kanalizaci, které Vaše trubky mohou ohrozit:

  • Prorůstání kořenů do kanalizačního potrubí
  • Zanesení kanalizace pískem, kameny, tuky a nebo vlhčenými ubrousky
  • Propadnutí terénu, zborcení a deformace kanalizace
  • Zanesení kanalizace vodním kamenem či tukem

Monitoring kanalizace provádíme od velikosti potrubí DN70 do DN300.
Cena monitoringu je 1 690 Kč. 

Revize kanalizace kamerou v Brně a okolí

Samotná revize kanalizace neřeší jen problematické místo na kanalizačním potrubí a způsob jeho opravy např. pomocí sanačního rukávce či pryskyřicí. Pomocí inspekční kamery je možné rovněž určit celkové stáří a stav potrubí. Pokud už neexistují plány splaškové kanalizace na Vašem pozemku, můžeme rovněž její vedení pomocí kamerové revize určit, stejně tak skryté revizní šachty apod.