Tlakové čištění kanalizace Brno a okolí do 50km.

Jsme rodinná firma Tradap.cz. Zrealizujeme pro Vás efektivní čištění odpadu a kanalizace tlakovou vodou. Pomocí našeho servisního vozu přijedeme k Vám kamkoliv v Brně nebo okolních městech (Adamov, Rajhrad, Mikulov, Hustopeče, Kuřim atd.) a provedeme pro Vás efektivní propláchnutí Vašeho ucpaného kanalizačního potrubí. Zdá se Vám, že máte ucpané domovní rozvody nebo dokonce se ucpávka dostala až do ležaté kanalizace? Vytéká Vám vevnitř splašková voda? Bude nutné zřejmě zavolat profesionály.

Náš servisní vůz je vybaven dlouhou hadicí, kterou se dostaneme do jakékoliv trubky a zvládneme jí pročistit. Přjedeme k Vaší chatě, domu či např. komerčním objektu. Řešíme malé i velké zakázky se stejným důrazem. Podívejte se na naše hodnocení od zákazníků. 🥇 Naše reference.

Zavolejte na náš dispečink a řekneme Vám cenu za čištění kanalizace tlakovou vodou:  605 578 901

Je pro mě vhodné čištění tlakovou vodou?

  • Potřebujete preventivně pročistit Vaše odpadní potrubí, které např. díky menšímu sklonu má tendence zachytávat více nečistot, než je obyklé.
  • Vhodné na čištění průmyslových a domovních kanalizačních přípojek.
  • Čištění gajgrů, domovních vpustí, kanalizačních vpustí apod.
  • Čištění všech potrubí, kde nehrozí vyplavení sousedů.
  • Čištění potrubí při frézování kořenů či suti v kanalizaci

Nejspíš hledám opravu či rekonstrukci kanalizace

Pokračujte do naší sekce – bezvýkopová oprava kanalizace

Ceník tlakového čištění kanalizace Brno a okolí

Cenu obvykle dokážeme říct předběžně po telefonu, zkuste nám zavolat a domluvíme se na příjezdu k Vám na čištění: 605 578 901

Kolik bude stát tlakové čištění kanalizace záleží i na tom, v jaké lokalitě a kdy čištění požadujete, jak snadno bude místo přístupné, popř. jak dlouhé kanalizační potrubí na čištění bude. Pokud nám vše po telefonu řeknete, jsme schopni odhadnout a říci Vám cenu předem.