Máte ucpaný odtok od dřezu v kuchyni či komerčním provozu?

Máte ucpaný dřez tukem, mastnotou, zbytky jídla či jiným nepořádkem. Přestalo to už definitivně odtékat? Možná bychom Vám mohli pomoci, čistíme dřezy a všechny další odpady v Brně a okolí.

  • Vyčištění odpadu od 1 590,- Kč
  • Příjezd obratem v Brně + okolí do 50 km.

Rádi Vás navštívíme a vyřešíme problém s ucpaným odpadem u dřezu, vany, myčky, pračky apod. Zavolejte nám na 605 578 901.

 

Přijedeme k Vám v Brně a okolí (do 50 km). Naše čištění bude levné a efektivní. Pomůžeme vyčistit Vaše trubky od dřezu, které jsou obvykle ucpané díky mastnotě, zbytkům jídla či např. lógru a dalším nečistotám, které do dřezu padají.

Můžete zkusit vyčistit dřez svépomocí použitím např. chemických prostředků. Pokud bude Vaše však neúspěšná doporučujeme kontaktovat naší firmu. Zkušení instalatéři k Vám přijedou a za rozumnou cenu uvolní Váš odpad.

Naše rodinná firma s tradicí Vám pomůže uvolnit ucpaný odtok od dřezu v domácnosti, restauraci či jiném provozu. Přijedeme k Vám po celém Brně či okolí.  Každý rok realizujeme přes 1 000 zakázek v jihomoravském kraji.  Obvykle přijedeme a do 30 minut problém vyřešíme. Pracujeme se strojem na ucpaný odpad, kdy čištění je velmi efektivní.