Levné čištění kanalizace a odpadů | Vývoz jímek a septiků Velká Bíteš, Veverská Bíteš

Ucpaný odpad v domácnosti nebo komerčním provozu ve Velké Bíteši a okolí? Ucpaná kanalizační přípojka u rodinného domu? Pokud se nechcete špinit se splaškovou vodu, vše pro Vás vyčistíme od 1 590.- Kč / hod. Pomůžeme také s vývozem Vašeho septiku či žumpy do 24 hod zavolání. Cena po domluvě.

Volejte dispečink i o víkendu: 605 578 901 (zásahová oblast Velká Bíteš)

Přijedeme k Vám stejně jako k Vašim sousedům a Vaše odpady perfektně pročistíme naší kvalitní technikou.  Každý den zasahujeme ve Vašem okolí, tj. ve Veverské Bitýšce, Osové Bítýška, Kralicích nad Oslavou, Ořechově, Zbraslavi a dalších obcích. Kromě čištění odpadů vyvážíme jímky, septiky i žumpy.

Naše firma Tradap to pročistí úplně všechno

Čistíme ucpané odtokové potrubí u záchodu, dřezu, odtok od vany, sprchy, domovní stoupačky apod. Máme kvalitní techniku a servisní vůz s tlakovou vodou. Zavolejte naší rodinnou firmu Tradap s.r.o. – pomůže Vám obratem do druhého dne. Naší specializací jsou nejen ucpané domácí odpady, ale také řešení nejrůznějších problémů s kanalizací – zarostlá kanalizace kořeny, napadá suť v odpadu či rozskočená potrubí.

Nejčastější zásahy a problémy ve Vaší lokalitě:

  • Ucpaný záchod, dřez a umyvadlo
  • Zanesená venkovní kanalizace
  • Ucpané dešťové svody
  • Ucpaná dvorní vpusť, gajgr
  • Přetékající jímka či žumpa

Naše čištění je rychlé a efektivní, kontaktujte nás kdykoliv. Informace o cenách zde.

Vývoz a čištění septiků, jímek a žump za nejlepší ceny v okolí

Naše fekální vozy zajistí pro Vás vývoz plné jímky, lapolu či septiku do 24 hodin od zavolání. Přijedeme a vyčistíme Vaší nádrž na odpadní vodu. Můžete u následně poptat preventivní čištění, abyste na to nemuseli myslet. Budeme evidovat Vaše místo a přijedeme v ten pravý čas odsát Váš fekální obsah.

Máme výkonný sací vůz, kterému se podaří odstranit obsah Vaší nádrže téměř kdekoliv, ať už u chaty, domu, zemědělské usedlosti, hotelu či kdekoliv jinde. Kromě samotného odstranění obsahu Vaší jímky zajistíme i vyčištění Vaší nádrže tlakovou vodou.

Jaká je cena za vývoz jímky, septiku apod.?

Ceny jsou za odvoz do nejbližšího stáčecího místa. Nebudete platit zbytečné kilometry navíc.

V jakých obcí nás můžete kontaktovat v rámci tohoto výjezdního místa?  Budišov, Kralice nad Oslavou, Krokočín, Ořechov, Ostrovačice, Osová Bitýška, Přibyslavice, Újezd u Rosic, Veverská Bitýška,  Veverské Knínice, Vladislav, Zbraslav, Zbýšov a další..