Čištění kanalizace a odpadů, vývoz jímek Ivančice, Rosice a okolí

Může se to stát i u Vás doma, že přestane odtékat odpad či se ucpe venkovní kanalizace. Na vině může být dlouhodobé vrstvení tuku v potrubí či např. pevná ucpávka. Pokud se s tím nechcete trápit, doporučujeme se obrátit na profesionály. Vyjde Vás to levněji. Čištění ucpaných odpadů od 1 590,- Kč. Za nejlepší cenu v okolí Vám rovněž vyvezeme jímku či septik. 

Dispečink (zásahová oblast Rosice, Ivančice a okolí)

Volejte: 605 578 901 – poradíme nebo přijedeme Vám pomoct ještě dnes.

Zvládneme odstranit všechny typy ucpávek z potrubí

Zakládáme si na kvalitní technice jako je stroj na ucpaný odpad či auto s tlakovou vodou pro čištění odpadů a výkonné sací vozy na vývoz Vašich odpadních nádrží. Přijedeme k Vašemu rodinnému domu, ale pomůžeme i v komerčních provozech. Na nás je prostě spolehnutí.

  • Vyfrézujeme a vyčistíme potrubí od nánosů tuků, zbytků jídla, ztvrdlého mýdla
  • Prorazíme strojem na ucpaný odpad libovolnou ucpávku
  • Rozebereme Váš odpad a vyndáme pevnou ucpávku
  • Pročistíme tlakovou vodou vnitřní trubky, kde nevyplavíme sousedy
  • Propláchneme vysokým tlakem vody kanalizační přípojky skrze revizní šachty
  • Pročistíme dvorní vpustě, gajgry, dešťové svody apod.

Naše rodinná firma Tradap řeší mnoho problémů s ucpanou kanalizací každý den, díky našim zkušenostem a pomocí kamerové revize zvládneme tak bezpečně najít vždy vhodné řešení pro Váš ucpaný záchod, dřez či vanu v Oslavanech, Bohutících, Hostěradicích či nebo např. v obci Dolní Kounice.

Čištění ucpané venkovní kanalizace – ideálně tlakovou vodou

Obvyklý problém, který Vás může nehezky potrápit je, když se ucpe kanalizační přípojka k domu. Pak je nutné provést monitoring potrubí a vyhledat místo ucpávky, následně zvolíme vhodný postup podle typu poškození nebo ucpávky potrubí. Když jsou např. na vině kořeny, je možné je snadno vyfrézovat, pokud však např. se potrubí propadlo, budete nutné to řešit výkopem. Jsme schopni zařídit oba typy oprav. Vždy se snažíme minimalizovat náklady na opravu.

Nejčastěji se ucpané kanalizační potrubí řeší pomocí tlakové vody, která dokáže i tu nejsvěřepější ucpávku propláchnout. Pokud jste z Rosic, Ivančic – zavolejte nám na 605 578 901 a my problém obratem vyřešíme.

Čištění domácích odpadů – strojem na ucpaný odpad

Na rozdíl od kanalizačních přípojek a dalších typů venkovní kanalizace se pro čištění domovních odpadů nejlépe hodí výkonný stroj na ucpaný odpad. Naši technici k Vám přijedou a vyhodnotí problém, následně se přejde rovnou k čištění nebo např. rozebrání záchodu, sifonu apod. Záleží na typu ucpávky.

Kanalizační přípojka Tradap - čištění kanalizace a odpadů.

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Ivančice, Rosice, Moravský Krumlov

Máte jímku, septik, žumpu či tukový lapol? Potřebujete zajistit jeho vyvezení a likvidaci kalu. Zavolejte naší firmu, zajistíme vysátí, vyčištění a vývoz kalu do nejbližšího stáčecího místa.  přípojek či např. čištění požárních nádrží. Zajištění vývozu do 24 hod od zavolání.

Pro čištění odpadu a kanalizace, vývoz jímek či septiku nás můžete kontaktovat libovolně ze všech těchto obcí v rámci zásahové oblasti Rosice. Oslovte naší firmu na čištěnín Vašeho odpadu z  Babice u Rosic, Brno-Bystrc, Brno-Kohoutovice, Brno-Žebětín, Dolní Kounice, Dukovany, Horní Dunajovice, Hostěradice, Hrotovice, Jevišovice, Omice, Oslavany, Mohelno, Moravské Bránice, Nové Bránice,  Neslovice, Popůvky, Tavíkovice, Tetčice, Troubsko, Tulešice, Vémyslice