Bezvýkopová oprava kanalizace Brno a okolí

Kontaktujte naší firmu Tradap s.r.o., nabízíme opravy venkovní kanlizace (čištění, bezýkopové opravy, opravy výkopem apod.) Objednávka čištění a opravy kanalizace na: 605 578 901  (Brno a okolí do 50km)

Naše rodinná firma Tradap je schopna vyřešit všechny problémy narušeného kanalizačního potrubí. Bezvýkopově dokážeme opravit i problémy, např. v podobě trhlin a prasklin na potrubí, kořeny v potrubí, spadlá suť v potrubí apod. Přijdeme k Vám vyřešit ucpané či poškozené potrubí kamkoliv v Jihomoravském kraji (Kuřim, Tišnov, Mikulov, Blansko, Slavkov, ale samozřejmě i v Brně).

Bezvýkopová oprava obvykle probíhá tak, že se do potrubí nasadí frézy, které obrousí usazené hrubé nečistoty na stěnách potrubí. Několik druhů fréz, které používáme pečlivě obrousí vše od kořenů, přes suť až přes usazený beton. Následně pomocí tlakové vody vypláchneme již na kusy rozsekanou ucpávku z potrubí.
Zákazníci vždy chtějí zachránit původní potrubí, proto i my se snažíme využívat ty nejmodernější techniky, které nám umožní potrubí zachránit, nejčastějším způsobem je vložkování potrubí či např. sanační rukávec, které ochraní stěny před dalším zničením.

Oprava kanalizačního potrubí výkopem.

V případě, že nejde potrubí opravit bezvýkopově nebo např. je způsob výkopem efektivnější, dokážeme si s tím také poradit. Dokážeme snadno vyřešit i rozskočené či jinak zlámané potrubí. Často nás zákazníci také volají k potrubí, které bylo instalováno do země s malým sklonem nebo špatně provedenými spoji.