Čištění odpadu a kanalizace, vývozy jímek Blansko, Adamov

Máte ucpaný odpad či kanalizaci v Jihomoravském kraji? Naše rodinná firma Tradap s.r.o. pro Vás zajistí kompletní čištění odpadních potrubí a vývoz jímek, septiků nejen v Adamově, Blansku a okolí. Jsme schopni přijet do 24 hodin a problém vyřešit.

 

Volejte dispečink na: 605 578 901

  •  možnost příjezdu k ucpanému odpadu ihned
  •  objednávka vývozu jímky, žumpy do 24 hod – více info

 

Máme profesionální techniku na strojní čištění domácích odpadů (záchod, dřez, vana, stoupačky) či servisní auto vybavené tlakovou vodou. Přijedeme k Vám v Adamově, ale i okolních obcích ideálně ještě stejný den. Rozumíme tomu, že ucpaný odpad či kanalizace není nic příjemného. Čistíme ucpané záchody, sprchy, stoupačky, umyvadla, ale i venkovní kanalizační systémy či ucpané kanalizační přípojky.

Prohlédněte si naše reference od spokojených zákazníků:  Google a Seznam

Čištění ucpaného záchodu a dřezu

Potřebujete vyřešit problém s ucpaným potrubím? Obvykle každý den čistíme ve Vaší lokalitě neodtékající záchody a dřezy. Jezdíme do rodinných domů, bytů, ale i komerčních objektů. Jsme schopni vyčistit ucpané potrubí o různém průměru. Zákazníci nás obvykle volají, když zjistí, že jejich čištění svépomocí nepomáhá a hromadící se vodu v dřezu či záchodě není možné dostat pryč.

Pokud se nechcete v Blansku či jiném městě trápit s vlastním čištěním, obvykle pomůže pokud nám zavoláte a my přijedeme problém vyřešit.

Ucpané záchody a dřezy řešíme každý den.

Vývoz a čištění jímek, septiků, žump Blansko a okolí

Jsme specialisté na vývoz a čištění jímek. Dokážeme zařídit pro Vás rychlé vyčištění přeplněných odpadních nádrží a lapolů. Máme připravený vozový park na tyto akce. Naše ceny jsou mírné, vždy počítáme svoz do nejbližšího stáčecího místa.

Jímku či septik je dobré čistit pravidelně. Pokud se s námi domluvíte na spolupráci, nemusíte se už o nic starat a myslet na to. My si vše naplánujeme a když se bude blížít pravidelného vývozu, pouze Vás upozorníme a domluvíme termín.

Vyvážíme a dočišťujeme septiky i jímky pro zemědělské objekty, rodinné domy, ale i komerční objekty.

V rámci této výjezdní oblasti Vás rádi navštívíme v těchto obcích: Adamov, Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Blansko, Březina, Bukovina, Habrůvka, Jedovnice, Kanice, Křtiny,  Lažany, Lelekovice, Líšeň, Maloměřice, Obřany, Ochoz u Brna, Ostrov u Macochy, Olomučany, Rájec-jestřebí, Ráječko, Řícmanice, Svinošice, Šebrov-Kateřina, Vranov