Čištění ucpaného odpadu a kanalizace, vývoz jímek a septiků Miroslav, Pohořelice

Může se stát, že Vaše domácí odpady přestanou správně odtékat. Voda se hromadí ve sprchovém koutu, splašková voda se vrací zpět do WC. Zkoušíte sami čistit zvonem a nepomáhá to, pak je nejlepší zavolat náš čistící servis.  Máme dlouholeté zkušenosti s čištěním všech domácích odpadů, rádi Vám pomůžeme.

 

Stačí zavolat náš dispečink na: 605 578 901 – čistíme odpady a vyvážíme jímky do 24 hod.

Uvolníme obratem Váš ucpaný záchod, pročistíme stoupačky či uvolníme odtok od umyvadla či dřezu.

V rámci této výjezdní oblasti k Vám přijedeme i do těchto obcí: Bohutice, Branišovice, Horní Dunajovice, Hostěradice, Miroslav, Práče, Pohořelice. Prosiměřice, Přibice, Vlasatice. Každý den jezdíme na čištění ucpaných záchodů, dřezů či domovních stoupaček k lidem ve Vaší oblasti, zavolejte a buď Vám jen poradíme nebo se ještě dnes domluvíme na čištění u Vás.

Čistění ucpané kanalizace, oprava kanalizačního potrubí

Pokud se u Vás vyskytly problémy s ucpanou venkovní kanalizací zřejmě bude na vině ucpávka v ležatém potrubí, které se nachází někde pod Vaším pozemkem. Pomocí monitoringu a trasování kanalizace najdeme problémové místo a navhrneme vhodný způsob řešení. Nemusíte se bát, vše jde obvykle snadno vyřešit např. tlakovou vodou nebo brusnými frézami. Potrubí se pak opraví vložkováním. V určitém případě je vhodnější provést opravu výkopem, např. v případě, že je potrubí zcela rozskočené.

Čištění, vývoz jímek, septiků, žump a lapolů Miroslav, Pohořelice

Máte plný septik nebo jímku? Potřebujete to už někam vyvézt, naše fekální vozy Aromatherapy jsou Vám plně k dispozici v lokality Pohořelice, Miroslav, Dolní Kounice a vlastně v celém jihomoravském kraji. Jsme schopni vše vysát a vyvézt do 24 hodin od zavolání.