Ucpaná kanalizace, ucpaný odpad Rajhrad, Modřice?

Máte problém s ucpaným odtokem u záchodu či dřezu? Vrací se Vám splašková voda zpět do umyvadla či vany? Zřejmě bude nutné provést čištění Vašich odpadních trubek. Často je na vině zanesené potrubí tukem či zbytky jídla nebo ucpání zavinila pevná ucpávka – např. v podobě košíčku na vůni spadnutém do záchodové mísy (může to být ale i např. víčko, hřeben apod.)

Dokážeme pro Vás opravit a vyčistit téměř jakékoliv potrubí v domácnosti či komerčním provozu. Často zasahujeme v okolí Brna, kdy nás lidé volají na tyto domovní čističky a v případě komerčních budov a domů na ucpané kanalizační přípojky. Jsme vybaveni strojem na ucpaný odpad, tlakovou vodou, dokážeme si tak poradit s jakýmkoliv problém v potrubí.

Pokud jste z Rajhradu, Modřic či jiného města v JM kraji, zkuste nám zavolat a domluvíme čištění: 605 578 901

Havarijní servis - Ćištění kanalizací a odpadů Brno

Čištění a vývoz jímek, septiků, žump, lapolů Rajhrad, Modřice a okolí Brna

Specializujeme se na rychlý vývoz jímek, septiků, žump apod. Pokud Vám již se naplnila Vaše nádoba po okraj, můžete se spolehnout, že přijedeme a kal vysajeme. Jsme schopni zajistit vysátí, vývoz a čištění jímky do 24 hodin od zavolání. Kontaktujte nás.

Zajístíme pro Vás likvidaci odpadní vody v nejbližším stáčecím místě. Nebudete platit zbytečně za delší cestu fekálního vozu.