Kromě domácností jsou našimi častými zákazníky i nejrůznější restaurace, hospody, bary, diskotéky či ubytovací zařízení. Je to právě tím, že většina návštěvníků neřeší co vylévá do odpadu nebo to je prostě jen dáno rychlostí, se kterou je zde třeba vařit a připravovat jídlo. Často se v komerčních provozech také používá více odpadů najednou, spadnou sem vlhčené ubrousky či jiný nepořádek, které odpady pak ucou.

Havarijní čištění odpadů: 605 578 901

 

V jakých komerčních provozech Vám rádi pomůžeme?

  • restaurace, hospody, pivnice, kde se ucpává nejčastěji pisoár, záchod, dřez a umyvadlo
  • diskotéky, bary, kluby časté ucpání záchodů a umyvadel
  • kanceláře, administrativní budovy
  • průmyslové objekty, kde se dostanou do kanalizace např. barvy či jiné nepřípustné odpady

Rádi Vám pomůžeme s monitoringem a opravou kanalizace (odpadu) po celém Brně, Kuřimi, Tišnově, Klobukách, Mikulově, Slavkově a jiných místech Jihomoravského kraje.

 

 

Doporučujeme preventivní čištění odpadů

Čištění odpadů v restauraci či hotelu nemusí být vždy potřeba jen v případě, že se to fakt ucpe. Často je na to vše dobré myslet předem a pokud jsou odpady velmi namáhané, typicky např. dřezy v restauraci, tak je to dobré jednou za čas pročistit stejně jako např. trubky u Vašeho přívodu piva.  Pročištění odpadů a zvětšení průměru Vašeho potrubí je základem pro správné odtékání a vyhnutí se tak naplnění dřezu např. při intenzivním mytí talířů v době obědů.